Rehau PVC Sistemleri

40 yılı aşkın tecrübesi REHAU' yu Pencere Sistemleri sektöründe belirleyici bir konuma getirmiştir. Bilgi birikimi desteğiyle sürekli gelişerek geleceğin sembolü haline gelen REHAU pencere profilleri, kalitesine güvenilen sistem çözümleri sunmaktadır.
Tümüyle sizin talepleriniz doğrultusunda üretilen pencerelerdeki kalite düşüncesi, montajda de kendini gösterir. Hayat-Yapı teknik eğitim almış  kadrosu ile bu düşüncenin devamı için çalışır.

İşin başından itibaren uzman ekibiniz sizi her konuda aydınlatır. Pencerenin tipinden güvenliğine, ısı ve ses izolasyonuna kadar. Montajdan önce ve sonra verilen servis her aşamada kaliteyi garanti eder.
REHAU profil sistemlerinden imal pencereler özellikle değerlerini kaybetrnemeleri ve çeşitli kullanım yararları ile kendilerini kanıtlamaktadırlar.

Bunların nedenleri; hava koşullarına ve boyalara karşı dayanıklılıkları, şekil sağlamlıkları, temizliklerinin ve bakımlarının kolay olmasıdır. Bu kombinasyon; mimar ve tasarımcılara yüksek kalitede malzemeler ile problem çözümleri ve danışmanlıktan başlayarak, eğitimli personel ile kaliteli üretim üzerinden zamanında montaja kadar kesintisiz hizmet garanti etmektedir.
Bu hizmetler sadece pencereler ile sınırlı değildir. Bunlara panjurlar, kapılar, dış cephe giydirme, kış bahçeleri ve kepenkler de dahildir.

 

  Rehau PVC Sistemleri