Hayat Yapı  >  Kış Bahçesi Sistemleri
Bir kış bahçesi birden çok neslin faydalanacağı bir yatırımdır. REHAU’nun kullandığı malzemeler, en ağır hava şartlarına karşı koyacak şekilde üretilmiştir. Polimer malzemeden imal edilen çok odacıklı profiller, bu ürünlere temel teşkil eder.
Bir kış bahçesi istemeniz için yalnızca konfor değil, aynı zamanda pratik sebepler de vardır: İlave mekanlar, soğuk mevsimlerde sıcak ortamlar ve daha estetik bir mimari görünüm. REHAU - profil sistemlerinden üretilen kış bahçeleri, sınırlı seçeneklerden oIuşmamaktadır. Çünkü burada yer alan oniki temel seçenek, fikir vermesi açısından gösterilmiştir. İstenirse ortamın gerektirdiği gibi veya kişisel isteklere göre dizayn edilebilirler.kış bahçesi sistemleri, açılır kapanır kış bahçesi İmalatı, kış bahçesi imalat, kış bahçesi modelleri, Alüminyum kış bahçesi uygulamaları, Pvc kış bahçesi tasarımı, Plastik kış bahçesi montajı, kış bahçesi servisi, kış bahçesi imalatı, Veranda

Kalite ve Güvence
REHAU - profilleri 40 yıIı aşkın bir süredir pencere ve kapı üretiminde kullanılmaktadır. Güneş ışınlarına dayanıklılıkları, iyi ısı ve ses izolasyonu sağlamaları ve uzun ömürlü oluşları gibi spesifik özellikler, kış bahçesi üretimi için mükemmel bir ortam sağlar.